search clock hat location star arrow-right right-item tools kalender opleiding download play link phone mail calendar

Kan een kandidaat tijdens een gelijkstellingsprocedure al ingezet worden?

Ja, dat kan. Wanneer een gelijkstellingsverzoek is ingediend voor een kandidaat of medewerker, kan hij/zij al aangesteld worden in de functie pedagogisch medewerker in ontwikkeling.

Let op, deze functie heeft wel een aantal voorwaarden. Zoals een minimaal instroomniveau en een ontwikkelplan om te gaan voldoen aan de kwalificatie-eis (ook wanneer het verzoek niet tot gelijkstelling leidt). Zie hiervoor artikel 9.5 van de cao Kinderopvang.

Terug naar het overzicht

werkgevers en werknemers - samen werken aan ontwikkeling