search clock hat location star arrow-right right-item tools kalender opleiding download play link phone mail calendar

Kan ook een werknemer een gelijkstellingsverzoek indienen?

Nee, alleen een werkgever kan een gelijkstellingsverzoek indienen (artikel 2 van het regelement gelijkstellingscommissie, in de cao kinderopvang). Van een verleende gelijkstelling (of afwijzing) aan de werkgever krijgt de werknemer wel een afschrift.

Terug naar het overzicht

In het arbeidsmarktplatform Kinderopvang werkt! werken de volgende partijen samen: