search clock hat location star arrow-right right-item tools kalender opleiding download play link phone mail calendar
« Terug
5 november 2019

Deel je verhaal over werken in kinderopvang

Meer scholieren over de streep trekken voor een loopbaan in kinderopvang. Met dit doel staat het platform op onderwijsbeurzen. Op vrijdag 6 en zaterdag 7 december in Ahoy Rotterdam zoeken we nog versterking. Kom jij ons team versterken? 

Onderwijsbeurs Zwolle

Meld je aan

Op vrijdag 6 en zaterdag 7 december staan we in Ahoy Rotterdam op de Studiekeuzebeurs West. Zo willen we meer studiekiezers/scholieren over de streep trekken voor een loopbaan in kinderopvang. Dat doen we niet alleen, maar samen met mensen uit de praktijk. Werk jij in kinderopvang en wil je ons team versterken voor een (halve) dag? Dan nodigen we je van harte uit! Stuur een mail naar Rianne Huttinga: rhuttinga@fcb.nl. Vermeld je functie, bij welke organisatie je werkt en op welk(e) dag(deel) je mee wilt doen.

Toon footer logos's

werkgevers en werknemers - samen werken aan ontwikkeling