Icon Arrow Icon Quote Icon Close Icon Enlarge Icon Calendar Icon Currency Icon Clock Icon Location Icon Shield Icon Chevron Icon Attachment Icon Download star icon-hat icon-tools

Kun je al werken als pedagogisch medewerker als je geslaagd bent voor een kwalificerende opleiding, maar nog wacht op je diploma?

Ben je geslaagd maar heb je nog geen diploma gekregen, dan kun je mogelijk bij de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) een ‘verklaring afgelegd examen’ of een digitaal uittreksel opvragen. Die hebben dezelfde waarde als een diploma. Dit is de link naar DUO.

Let op: een verklaring van de school kwalificeert niet.


Is het nog niet mogelijk een verklaring of uittreksel van DUO te krijgen? Dan kan een kinderopvangorganisatie je soms aannemen in één van de vormen van student-medewerker. Dit staat in artikel 9.6 van de Cao Kinderopvang.