Icon Arrow Icon Quote Icon Close Icon Enlarge Icon Calendar Icon Currency Icon Clock Icon Location Icon Shield Icon Chevron Icon Attachment Icon Download star icon-hat icon-tools

Kan een medewerker een gelijkstellingsverzoek indienen?

Een medewerker kan geen gelijkstellingsverzoek indienen. Alleen werkgevers kunnen een gelijkstellingsverzoek indienen. Dat staat in de Cao Kinderopvang: artikel 2 van het reglement van de gelijkstellingscommissie. Van een gegeven gelijkstelling (of afwijzing) aan de werkgever krijgt de medewerker wel een afschrift.